Karjeras izglītība

2020. gada 25. janvārī .

Šodien 25.01. Rīgas Ziepniekkalna vidusskolā noslēdzās Karjeras izglītības akcija “Būvē pats”! Mājturības un tehnoloģiju skolotāja Andra Podāna vadībā 8.un 9.klašu skolēni izveidoja bultu mešanas mērķi ar bultām,lai āra izklaides skolā būtu daudzveidīgākas un interesantākas.Paši atrakciju arī izmēģināja! Visiem prieks par labi padarītu darbu!

2019. gada 3. decembrī .

Karjeras izglītības ietvaros 3. decembrī vidusskolēniem lekcija “Kā mēs sargājam Latviju?” Aizsardzības ministrija, sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, organizē lekcijas. Šī gada lekcijas galvenā aktualitāte ir visaptveroša valsts aizsardzība un sabiedrības rīcība krīzes situācijā (tai skaitā, ko iesākt pirmās 72 stundas). Papildus tam, tiks stāstīts par aizsardzības nozari un galvenajiem drošības izaicinājumiem.

2019. gada 29. oktobrī .

Karjeras dienas ietvaros Rīgas Ziepniekkalna vidusskolā NBS AŠ Mobilizācijas un rekrutēšanas pārvaldes Rekrutēšanas un atlases centrs piedāvā klātienē uzzināt par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos un valsts apmaksātām studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā. Vidusskolas skolēnus iepazīstinās ar militāro karjeru.