Konsultācijas 2020./2021.m.g.

 

 

PriekšmetsSkolotājsKabinetsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
OZOLCIEMA IELĀ 26
Latviešu valoda
Literatūra
M.Klieče13:25-14:50 (237.)10:30-11:16 (237.)7:45-8:25 (212.)
Latviešu valoda
Literatūra
V.Šaicāne7:45-8:30 (310.)12:10-13:1012:10-13:207:45-8:30
Latviešu valoda
Literatūra
S.Āre16:45-17:28
Latviešu valoda
Literatūra
L.Ābele12:40-13:207:45-8:3012:40-13:2012:39-13:2012:40-13:20
Angļu valodaD.Grigore345.7:45-8:25
14:00-15:00
14:00-15:15
Angļu valoda
Sociālo zinību skolotājs
J.Kustekēvičs**13:25-14:28
Angļu valodaO.Millers7:45-8:30 (211.)11:30-12:55 (212.)
Angļu valoda
Mājturība un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas
K.Pumpurs13:20-14:24 (Mj.z.)
Angļu valodaA.Miļuna*11:55-12:27
Krievu valodaO.Zalaka320.12:30-14:3014:30-15:09
Krievu valodaV.Zaharova220.11:25-13:28
Vācu valodaL.Doroņina217.11:00-11:54
Informātika
Datorika
J.Juzovs414.14:00-14:40
Informātika
Ģeogrāfija
Datorika
I.Brūzīte416.10.35 - 11.157:45-8:2512.40-13.25
Matemātika
Fizika
T.Cīrule324.7:40-8:307:40-8:3016:45-17:25
MatemātikaE.Baltmane223.13:20-14:00
14:05-14:51

MatemātikaD.Muskare332.13:20-14:03
MatemātikaL.Podāne7:45-8:25 (233.)7:45-8:25 (233.)
16:40-17:40
16:40-17:40 (330.)
MatemātikaI.Sniķersproģe7:45-8:25 (230.)16:50-18:10 (212.)7:45-8:25 (230.)12:40-13:20
Ķīmija
T.Krapane237.11:30-12:58
Bioloģija
Dabaszinības
I.Šīra12:25-13:2312:10-13:20
Sociālās zinībasZ.Freija211.*8:00-8:22
Sociālās zinībasS.Saveļjeva212.7:39-8:25
Latvijas vēsture un pasaules vēsture
Politika
Ekonomika
Filozofija
S.Kalote411.**12:30-13:42
Latvijas vēsture
Pasaules vēsture
Sociālās zinības
S.Zute411. 12:27-13:30
PsiholoģijaA.Plisko240.*13:00-13:12
SākumskolaI.Šuļenoka239.12:45-13:287:45-8:25
SākumskolaI.Dundure213.7:45-8:257:45-8:2512:45-13:26
SākumskolaS.Golubeva38.12:45-14:0012:45-13:50
SākumskolaI.Grūba36.12:45-13:35 (2.kl.)12:45-13:35 (2.kl.)13:25-14:10 (6.kl.)
SākumskolaL.Mīlbrete -Kruglauža216.12:45-13:257:50-8:3012:45-13:46
SākumskolaI.Kušnere349.12:40-14:0012:40-14:11
SākumskolaG.Leitāne37.12:40-13:5012:40-13:50
SākumskolaI.Priedīte344.12:40-15:24
SākumskolaL.Rožkalne215.12:45-13:4512:45-13:4512:45-13:19
SportsA.Berkinasp. z.**7:36-8:30
SportsM.Eihvaldssp. z.13:25-14:39
SportsI.Vēveresp. z.7:44-8:30
SportsV.Sniedzesp. z.13:25-14:11
MūzikaI.Strautmane211.**12:45-12:30
MūzikaĒ.Eglītis326.17:00-17:40**13:20-14:28
Mūzika
Teātra māksla
I.Lintiņa-Lučka**13:00-14:01
Mājturība un tehnoloģijasS.Ozola223.**13:00-13:52
Mājturība un tehnoloģijasA.Podānsmājt.**13:20-14:14
Vizuālā mākslaI.Melgaile414.13:25-14:35
ĪSLĪCES IELĀ 4
Latviešu valoda
Literatūra
S.Āre55.13:45-14:4514:30-15:5513:45-14:46
Latviešu valoda
Literatūra
B.Lukševica78.8:00-8:408:00-8:408:00-8:408:00-8:43
Dabasznības
Latviešu valoda
Literatūra
M.Janovska68.8:00-8:4014:30-15:348:00-8:40
Angļu valodaJ.Barkane64.13:45-14:4513:45-14:4514:30-15:38
Krievu valodaV.Zaharova49. vai 68.15:10-16:10
MatemātikaD.Muskare14:25-15:4513:15-14:36
MatemātikaV.Bukša13:20-14:3713:20-14:37
InformātikaJ.Juzovs41.**14:30-15:10
SportsD.AmetereSp. z.8:00-8:40**8:00-8:45
SportsV.SniedzeSp. z.*14:30-15:38
Mājturība un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas
S.Ozolamājt.*15:10-16:10
Mājturība un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas
Angļu valoda
K.Pumpursmājt.**14:35-15:00
MūzikaA.Bula8:00-8:45**8:00-8:45
SākumskolaL.Sjomkāne21.12:10-13:58
Sākumskola
Latvijas vēsture
Pasaules vēsture
I.Adijāne54.14:25-15:2514:25-15:11
Sākumskola
Angļu valoda
Kristīgā mācība
M.Martinsone18.13:20-14:008:00-8:4013:45-14:318:00-8:40
SākumskolaM.Buškova11.14:30-15:3013:45-14:39
SākumskolaI.Pīpe6.14:35-15:1514:35-15:15**14:35-15:41
SākumskolaA.Trauberga37.13:15-14:1213:15-14:12
Vācu valodaL.Doroņina*15:10-15:50
Vizuālā mākslaA.Untiķe13:45-14:36