Konsultācijas 2026./2027.m.g.

PriekšmetsSkolotājsKabinetsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
OZOLCIEMA IELĀ 26
Latviešu valoda
Literatūra
Latviešu valoda I un Literatūra I
Latviešu valoda un Literatūra II
M.Klieče212.15.00-16.2014.10-15.34
Latviešu valoda
Literatūra
Latviešu valoda I un Literatūra I
V.Šaicāne211.15.00-17.0014.00-15.0013.20-14.08
Latviešu valoda
Literatūra
Latviešu valoda I un Literatūra I
S.Āre344.
14.50-16.0014.10-16.0014.10-14.46
Latviešu valoda
Literatūra
Projektu darbs
I.Čekša-Ratniece221.14.55-15.4013.15-14.00
Latviešu valoda
Literatūra
S.Pērkone213.14.10-15.3014.10-15.3014.10-14.54
Žurnālistikas pamati, Radošā rakstīšanaI.Vetere310.15.50-17.56
Latviešu valoda
Literatūra
S.Kontene239.15.00-16.0014.10-16.0014.10-14.50
Teātra māksla
Kultūra un māksla I (teātra māksla)
K.ZāleAktu zāle14.10-15.22
Angļu valodaL.Pumpure230.14.25-15.05 Īslīces iela12.45-13.17 Īslīces iela14.10-14.50 Ozolciema ielā12.30-13.56 Ozolciema ielā
Angļu valodaD.Grigore230.14.10-14.4414.10-14.5014.10-14.50
Angļu valodaK.Millere320.15.00-17.0014.10-15.46
Angļu valodaO.Millers349.15.40-17.4014.50-15.38
Dizains un tehnoloģijas
Vizuālā māksla
S. Radziņa -Pavlovska13.13.10-15.0614.50-15.30
Vizuālā māksla
Dizains un tehnoloģijas
Kultūra un māksla (vizuālā māksla)
I.Melgaile237.13.10-14.3413.10-14.34
Dizains un tehnoloģijasL.Kupča-Jansone13.15.00-15.36
Dizains un tehnoloģijasK.Pumpurs5.14.10-14.5815.00-15.4015.00-15.4014.10-14.50
Krievu valodaO.Zalaka233.14.50-15.26
Krievu valodaV.Zaharova220.15.40-16.5215.00-15.567.45-8.25
Vācu valodaG.Litovniece217.14.10-15.1015.00-16.0015.00-15.48
Vācu valodaA.Liepiņa223.13.10-14.10
15.40-16.20
14.00-15.08
Datorika
L.Ērgle414.15.45-17.0014.10-15.49
Datorika

J.Juzovs416.15.21-17.0015.45-17.00
MatemātikaG.Leitāne37.14.05-15.0014.05-15.0014.05-14.57
MatemātikaL.Brasava330.14.10-15.4014.10-15.40
Matemātika
Latviešu valoda, literatūra
I.Grūba215.15.00-16.0015.00-16.0014.10-15.16
MatemātikaL.Voropajeva330.15.00-16.54
MatemātikaD.Muskare330.14.00-15.30
MatemātikaI.Sniķersproģe335.14.30-16.3015.00-16.12
Uzņēmējdarbības pamati
Lietiušķā etiķete
U. Plūmīte310.15.50-16.14
Dabaszinības
Latviešu valoda
Literatūra
M.Janovska38.14.10-14.5014.10-14.5014.10-14.50
Ķīmija, Ķīmija I
Dabaszinības (Ķīmija)
Matemātika I
A.Komarovskis326.15.40-16.4015.40-16.40
Bioloģija, Bioloģija I
I.Šīra221.14.50-16.0814.10-15.10
Ģeogrāfija
Geogrāfija I
Ģeogrāfija II
I.Brūzīte227.14.50-16.1614.50-16.00
Fizika, Dabaszinības (fizika)A.Podāns324.14.50-16.02
Fizika
Fizika I
D.Timermanis324.15.00-15.4015.00-15.32
Sociālās zinības un vēsture
Latvijas un pasaules vēsture
S.Zute411.15.40-16.3414.50-16.1014.10-14.40
Sociālās zinības un vēsture
Latviešu valoda
Literatūra
I.Adijāne345.14.10-15.4015.00-16.30
Sports un veselībaD.Ameteresp. z.15.00-15.3614.10-14.46
Sports un veselībaE.Grantssp. z.15.40-16.3814.00-15.20
Sports un veselībaM.Eihvaldssp. z.15.40-16.0014.00-15.0014.50-15.48
Sports un veselībaI.Vēveresp. z.14.00-14.36
Sports un veselība
Dabaszinības
V.Sniedzesp. z.14.10-15.22
14.10-15.40 Sports
Mūzika
Kultūra un māksla I (mūzika)
Lietišķā etiķete
Lietišķā komunikācija
E.Kramiņš233.16.30-17.1016.30-17.1015.50-16.36
MūzikaA.Šeļegovska310.14.55-15.4514.55-15.4514.55-15.45
Sociālās zinības un vēsture
Sociālās zinības
Kultūra un māksla II, Kultūras pamati
Novadu mācība
Inga Mihailova -Vika216.15.40-16.2013.20-14.00
14.00-14.52
** 2 reizes mēnesī
*1 reizi mēnesī
PriekšmetsSkolotājsKabinetsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
ĪSLĪCES IELĀ 4
Angļu valodaJ.Barkane64.13.45-14.1514.25-15.09
Angļu valodaM.Martinsone18.12.41-13.2512.45-13.25
Angļu valodaL.Pumpure18.a14.25-15.0512.45-13.17
SākumskolaL.Korņejeva54.13.35-14.1513.35-14.1512.45-13.25
Sākumskola
I.Jefremova68.13.30-14.2413.30-14.2413.30-14.30
SākumskolaA.Brigmane69.14.25-15.0513.35-14.37
SākumskolaN.Mislēviča49.12.45-14.1513.35-13.5512.45-13.13
SākumskolaA.Trauberga37.13.25-14.2513.25-15.01
SākumskolaS.Grabovska18.13.35-14.1513.35-14.1512.45-13.25
SākumskolaI.Šuļenoka42.12.45-14.0513.35-14.0313.35-14.05
SākumskolaA.Semjonova21.13.35-14.0513.35-14.0512.15-13.27
SākumskolaI.Pīpe6.13.35-14.2513.35-14.2513.35-14.07
SākumskolaM.Buškova11.14.25-15.1713.35-14.1513.35-14.15
MūzikaA.Bula50.13.30-14.3013.30-14.30
Vizuālā mākslaA.Untiķe21.14.25-15.04
Sports un veselībaA.BisenieceSp. z.14.25-15.4513.35-14.1714.25-15.05
** 2 reizes mēnesī
*1 reizi mēnesī