Konsultācijas 2021./2022.m.g.

 

 

PriekšmetsSkolotājsKabinetsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
OZOLCIEMA IELĀ 26
Latviešu valoda
Literatūra
Teātra māksla
M.Klieče212.14.10-16.208.00-8.23
Latviešu valoda
Literatūra
V.Šaicāne211.14.00-16.038.00-8.308.00-8.25
Latviešu valoda
Literatūra
S.Āre344.
14.00-15.3013.20-15.08
Latviešu valoda
Literatūra
Dabaszinības
M.Janovska320.14.50-15.2614.30-15.40
Angļu valodaD.Grigore230.14.10-14.5014.10-14.45
Angļu valodaO.Millers236.14.50-15.507.45-8.257.45-8.257.34-8.25
Mājturība un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas
K.PumpursMj.z.15.00-15.58
Krievu valodaO.Zalaka233.14.50-16.0014.50-16.0014.50-15.10
Krievu valodaV.Zaharova220.7.30-8.30
14.00-15.50
Vācu valodaL.Doroņina217.14.50-15.45
Informātika
Datorika
J.Juzovs414.14.50-15.30
Informātika
Ģeogrāfija
I.Brūzīte227.14.50-15.25
15.25-16.10
Matemātika
Fizika
T.Cīrule324.7.30-8.307.35-8.28
MatemātikaE.Baltmane332.8.30-9.10
14.10-15.30
14.10-15.30
MatemātikaA.Upenieks326.15.00-15.3114:10-15:1014.10-15.30
MatemātikaL.Podāne330.14.00-14.557.45-8.257.45-8.25
15.00-15.36
MatemātikaI.Sniķersproģe335.15.00-16.2015.00-16.207.48-8.20
Ķīmija
E. Lagzdiņa237.7.45-8.2115.45-16.21
Bioloģija
Dabaszinības
I.Šīra221.14.00-15.37
Sociālās zinībasZ.Freija211.*14.10-14.37
Latvijas vēsture un pasaules vēsture
Politika un tiesības
Filozofija
S.Kalote411.*14.50-16.10
Latvijas vēsture
Pasaules vēsture
Sociālās zinības
Latvijas un pasaules vēsture
S.Zute411. 7.45-8.257.35-8.27
Latvijas vēsture
Pasaules vēsture
Sociālās zinības un vēsture
I.Adijāne345.14.55-16.0014.00-14.33
PsiholoģijaA.Plisko240.*14.10-14.37
SākumskolaI.Šuļenoka239.14.00-14.54
Sākumskola
Latviešu valoda
Literatūra
I.Grūba36.14.10-14.5013.20-14.0014.10-14.5015.00-15.38
SākumskolaG.Leitāne37.14.10-16.0513.20-14.02
SākumskolaL.Rožkalne215.14.10-15.1014.10-14.4713.20-14.00
SākumskolaG.Babāne38.14.10-15.05
SportsA.Berkinasp. z.7.55-8.17
SportsM.Eihvaldssp. z.14.55-15.38
SportsI.Vēveresp. z.*13.20-13.56
SportsV.Sniedzesp. z.7.47-8.25
MūzikaI.Strautmane236.**14.00-14.24
MūzikaĒ.Eglītis326.15.00-15.22
MūzikaA.Šeļegovska310.8.00-8.23
MūzikaA.Bula349.14.55-15.07
Mājturība un tehnoloģijasS.Ozola223.13.30-14.33
Mājturība un tehnoloģijasA.PodānsMj.z.15.40-16.06
Vizuālā mākslaA.UntiķeM.t.14.50-15.22
Vizuālā māksla
Dizains un tehnoloģijas
I.Melgaile213.11.50-12.1713.15-13.35
Teātra mākslaM.Gūtmanis213.**14:10-14:45
** 2 reizes mēnesī
*1 reizi mēnesī
PriekšmetsSkolotājsKabinetsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
ĪSLĪCES IELĀ 4
Latviešu valoda
Literatūra
B.Lukševica78.8.00-8.358.00-8.358.00-8.358.00-8.32
Dabasznības

M.Janovska68.**14.15-14.39
Angļu valodaJ.Barkane64.13.35-14.23
Angļu valodaL.Pumpure13.35-14.1513.35-14.10
Krievu valodaV.Zaharova49. vai 68.7.15-8.00
MatemātikaV.Bukša13.30-14.3212.20-13.21
InformātikaJ.Juzovs41.8.15-8.45
SportsD.AmetereSp. z.8.00-8.33
SportsA.PērleSp. z.15.05-15.40
Dizains un tehnoloģijasS.Ozolamājt.8.16-8.40
Mājturība un tehnoloģijas
Dizains un tehnoloģijas
Angļu valoda
K.Pumpursmājt.15.00-15.23
MūzikaA.Bula8.00-8.34
SākumskolaL.Sjomkāne55.13.30-14.0013.30-13.5013.30-13.5012.43-13.25
SākumskolaM.Beņķīte69.12.45-13.1612.45-13.16
Sākumskola
Angļu valoda
Kristīgā mācība
M.Martinsone18.14.30-15.0014.30-15.098.00-8.32
SākumskolaM.Buškova11.13.35-14.1513.35-14.21
SākumskolaI.Kušnere42.13.35-14.2013.35-14.21
SākumskolaI.Priedīte77.8.00-8.3214.30-15.30
SākumskolaI.Pīpe6.13.35-14.1513.35-14.1512.45-13.00
SākumskolaA.Trauberga37.8.00- 8.358.00- 8.3013.35-13.578.00-8.30
Vācu valodaL.Doroņina*7.46-8.00
Vizuālā mākslaA.Untiķe7.59-8.25
** 2 reizes mēnesī
*1 reizi mēnesī