Sasniegumi

MMC junior matemātikas olimpiāde 1. kārta

A P S V E I C A M   UN   L E P O J A M I E S!

MMC junior matemātikas olimpiādes 1. kārtā

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas skolnieki

1.a Rasels Štukaturovs

2.b Oskars Krampāns

ir iekļuvuši olimpiādes otrajā kārtā

Paldies skolotājām Sintai Golubevai un Ilgai Dundurei!

APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

Rīgas Ziepniekkalna vidusskola

ZEMGALES PRIEKŠPILSĒTAS SKOLU SACENSĪBĀS FLORBOLĀ

I VIETA

 

 Marta Gundega Krapse 7.b

Katrīna Krastiņa  7.b

Sofija Koniševa 5.as

Nikola Koniševa 5.bs

Viktorija Kovša 7.c

Klinta Gecēviča 7.c

Keita Zviedre 7.b

Monta Krampe 4.as

Paldies skolotājiem Antonijai Berkinai, Dacei Ameterei un Vilnim Sniedzem!

APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas

Rīgas matemātikas olimpiādes uzvarētāji

 

5.klases

2.vieta 5.c Krišjānis Rožkalns

2.vieta 5.a Madara Gutāne

3.vieta 5.c Andžejs Anufrijevs

6.klase

3.vieta 6.a Liene Linkeviča

ATZINĪBAS

 5.a Kārlis Edvards Piņķis

5.as Krišjānis Janševics

PALDIES SKOLOTĀJĀM!

Tatjanai Cīrulei, Dacei Muskarei, Ingai Aurmanei

APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas

1. KLAŠU VOKĀLAIS ANSAMBLIS

ieguva godpilno

2. V I E T U

Rīgas vokālās mūzikas konkursā “Balsis”

Paldies skolotājai Inārai Strautmanei!

A P S V E I C A M!

Angļu valodas atklātajā olimpiādē

3. vietu ieguvušas

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas skolnieces

7.a Evita Ezera

7.c Elizabete Mestere

Paldies skolotājai Maijai Alisei Andrejsonei!

 

A P S V E I C A M!

Pamatojoties uz Rīgas pilsētas

fizikas 70. olimpiādes rīcības komisijas lēmumu izsakām 

ATZINĪBU

10.a klases skolniekam

ALEKSANDRAM STEPAKINAM

par veiksmīgu piedalīšanos olimpiādē

Paldies skolotājai Tatjanai Cīrulei!

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas matemātikas olimpiādes rezultāti

A P S V E I C A M !     A P S V E I C A M !    A P S V E I C A M !

5. klašu grupā

1.vieta

Rožkalns Krišjānis 5.b

Gutāne Madara 5.a

Janševics Krišjānis 5.as

2.vieta

Grodskis Jānis 5.c

Piņķis Kārlis Edvards 5.a

Žigadlo Tomass 5.b

Veide Roberts Edvards 5.bs

3.vieta

Koniševa Nikola 5.bs

Anufrijevs Andžejs 5.c

Lehtonens Toms Marko 5.bs

Bogomole Kitija 5.a

6. klašu grupā

1.vieta

Goldbergs Armands 6.b

2.vieta

Jaksts Reinis 6.b

3.vieta

Sakne Emīls 6.as

Bartkeviča Elizabete 6.bs

Sproģis Rūdolfs 6.bs

Logins Linards 6.as

ATZINĪBA

Linkeviča Liene 6.a

Meijere Elīza 6.b

Sipčenoks Valts 6.c

7. klašu grupā

1.vieta

Ezera Evita 7.a

2.vieta

Kravalis Nils 7.b

Bogdanova Jana 7.a

Zelča Katrīna 7.c

3.vieta

Červinska Sofija 7.b

Miļutina Anna Loreta 7.a

Tilcēns Daniils 7.b

8. klašu grupā

1.vieta

Tkačenko Marija 8.b

2.vieta

Vatagina Alise 8.a

Bačkure Elianeta Evrila 8.a

3.vieta

Korns Toms 8.b

Vids Arturs 8.b

Paldies skolotājām Ingai Aurmanei, Ligitai Podānei, Ingunai Sniķersproģei, Dacei Muskarei!