Individuālās karjeras konsultācijas

Karjeras lēmumu pieņemšana 21. gadsimtā nav viegla – liels daudzums mācību iestāžu ar dažādām programmām un vilinošām reklāmām, dinamisks darba tirgus ar jaunām profesijām un tādām, kas izzūd, atšķirīgs atalgojuma līmenis un citi faktori. Tam  centrā vēl  katra skolēna individuālās intereses, spējas, prasmes. Kā neapjukt un izdarīt pareizo izvēli?

Skolā karjeras izglītības tematika ir iekļauta klases stundu un mācību priekšmetu saturā, mācību ekskursijās, atvērto dienu apmeklējumos un citos pasākumos. Kā rīkoties, ja ar to ir par maz? Tad var palīdzēt individuālās karjeras konsultācijas. No šī mācību gada tās ir iespējams saņemt arī Rīgas Ziepniekkalna vidusskolā.

 Artūrs Pērle

Pedagogs karjeras konsultants

SVARĪGI! Par skolēnu testēšanu skolas brīvlaikā

Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos, un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu,  tiek pārtraukta iknedēļas skolēnu un mācību iestādēs nodarbināto testēšana vispārizglītojošās skolās un profesionālās izglītības iestādēs. Testēšana tiek pārtraukta no 21.10.

Paredzēts, ka vispārizglītojošo skolu skolēnu, profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu  un izglītības iestāžu darbinieku testēšana tiks atsākta nedēļu pirms atgriešanās izglītības iestādēs klātienē.

Tava pasaku un sporta stunda Rīgas Ziepniekkalna vidusskolā /1.-4. klases

Mērķis un uzdevumi

  • Ņemot vērā COVID-19 riskus, prioritāri nodrošināt sporta stundas svaigā gaisā, rosinot iesaistītos skolēnus ikdienā regulāri būt aktīviem (#BeActive)  un veicināt iespēju vairāk nodarboties ar piedzīvojumu aktivitātēm āra apstākļos.    
  • Veidot prasmi klases kolektīvam dalīties un strādāt grupās, cienot sevi un savus klases biedrus.
  • Spēles “Pasaku cirks” laikā, atpazīt savus iemīļotos pasaku varoņus, atklāt savu mīļāko pasaku varoni un grupā kopīgi noskaidrot pasakas, kurās pasaku varoņi darbojās.
  • Spēlējot piedzīvojuma spēli “Pasaku cirks” ievērot godīgas spēles noteikumus, jo godīga spēle nav tikai pareizi veiktas darbības, tās ir emocijas, izpratne un drosme pieņemt pareizos lēmumus īstajā brīdī.

Vieta

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas teritorijas sporta zonas Īslīces un Ozolciema ielās.

Dalībnieki

                   Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas 1. – 4. klašu skolēni.

Sacensību vadība

Sporta organizatori – Antonija Berkina, Dace Ametere, Vilnis Sniedze.

Sporta skolotāji – Ivonna Vēvere, Matīss Eihvalds, Artūrs Pērle.

Spēles “Pasaku cirks” tehniskie palīgi – Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas pedagogi un atbalsta personāls.